Örömmel adom mindenkinek hírül, az őszi bringa túrán készült képek megtekinthetőek !

Ezen a linken megnézheted őket ! ! ! : )
.

2010. november 29., hétfő

I. PUSE Kupa úszóverseny - Pápa

2010. november 27-én Pápán úszóversenyen vettünk részt, ahonnan a következő eredményekkel térhettünk haza :

19 csapat részvételével, 300 gyermek a medencében, 1000-szer ugrottak vízbe a gyermekek versenyszámaik teljesítéséhez. Remek hangulatú és eredményes verseny volt, 25m-es medencében, elektromos időméréssel felszerelve. Kitűnően versenyeztek a TRIATÁD versenyzői.

Az eredmények magukért beszélnek:

Innen letölthető a verseny jegyzőkönyve !

Innen letölthetőek a TRIATÁD eredmények !

GRATULÁLUNK !
.

RÖVIDPÁLYÁS ÚSZÓ EB 2010.

Arany a zárónapon is: Jakabos Zsuzsanna Európa-bajnok!

A befejező napjához érkezett a rövid pályás úszó Európa-bajnokság Eindhovenben. A „délutáni műszak" Jakabos Zsuzsanna parádés versenyzésével és 400 méteres női vegyes úszásban megszerzett aranyérmével indult, a magyar küldöttség utolsó érmét 200 méter női gyorson Verrasztó Evelyn szerezte, a versenyszámban Mutina Ágnes egyéni csúccsal a 4. lett. A viadal legeredményesebb nemzete Németország a házigazda hollandokat megelőzve, a magyar csapat remek szereplésével az éremtáblázat harmadik helyén végzett.

Részletekért TOVÁBB >>

EREDMÉNYEK online >>
.

2010. november 21., vasárnap

Erdei Zsolt pontozással nyert (1. amerikai meccsén)

A korábban két súlykategóriában is vb-övet szerzett Erdei Zsolt remek teljesítmény nyújtva, egyhangú pontozással (80-72, 80-72, 79-73) győzött Atlantic Cityben. A várakozásoknak megfelelően Samson Onyango (20 győzelem – 7 vereség) nem tudott komoly fejfájást okozni a 36 éves magyar bokszolónak, bár végig szilárdan tartotta magát a kellemetlen stílusú kenyai. Ezzel a sikerrel „Madár” 32 győzelemre hizlalta makulátlan rekordját.

A cikk TOVÁBB olvasásához IDE kattints !

VIDEÓ itt megtekinthető !

.

2010. november 17., szerda

VII. Rövidpályás Országos Úszó Bajnokság - Százhalombatta

2010. november 11-14-én Százhalombattán zajlott a VII. Rövidpályás OB, amely egyben a szuperdressz mentes korszak első magyar országos bajnoksága is.

Verrasztó Evelyn (7 arany) és Cseh László (6 arany) volt a legeredményesebb versenyzője a háromnapos bajnokságnak – a zárónapot Fair Play-díjak átadása tette teljessé.